O nas

    Nasza firma powstała z połączenia wielkiej miłości do dzieci (ich wyobraźni i kolorowych myśli) oraz z pasji do kreowania wnętrz. Zależało nam by pokoje dziecięce były nie tylko funkcjonalne , ale sprawiały małym użytkownikom radość i przyjemność z przebywania w nich.

    Jako mama oraz architekt , który od blisko 10 lat zajmuje się aranżacją wnętrz , chciałam pokazać ,że droga do tworzenia pokoju dziecięcego może być łatwa i przyjemna. U nas znajdziecie kolorowe kolekcje tkanin , które w większości powstały na indywidualne zamówienie , wg naszych projektów . Z tych tkanin powstały pościele , zasłony , maty, pufy, kocyki dla dzieci i abażury,  tworząc piękne aranżacje dla najmłodszych.

    Mamy nadzieję ,że wszystkie części naszych kolekcji funkcjonalnie zadowolą rodziców , a swoim małym użytkownikom sprawią przyjemność i otworzą kolejną ścieżkę wyobraźni do wielu zabaw.

    Z elementów , które występują w każdej kolekcji , dowolnie można tworzyć piękne aranżacje i skonfigurować je tak , aby dostosować ich ilość i funkcje do możliwości i gabarytów pomieszczenia Można z nich stworzyć zarówno niewielki kącik maluszka , który jest wydzielony w sypialni rodziców , jak i wypełnić przestronny pokój dziecięcy.

W naszej ofercie znajdziecie pościele , kocyki , szmatki sensoryczne , lampy dziecięce , dodatki , zabawki oraz meble dla dzieci .

Napisz do nas:   info@mulliculli.com


Zaprzyjaźnione strony:

http://www.gwiazdor.pl Katalog Polskie Strony

 

Mulliculli - kocyki dla dzieci, poś›ciel niemowlę™ca,poś›ciel dziecięca, kocyki dziecię™ce

 

Katalog stron  Katalog stron Katalog stron kosmetyczka, fryzjer, salon  Akcesoria dziecięce na facebooku Katalog stron

Pościel dla dzieci, pościel niemowlęca, kocyki dziecięce- Mulliculli